09-04-2018 SPOR

Başkana Kupa Hediye Ettiler

Bolu Takımı ADIM Gençlik Spor Klübü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a Kupa takdim etti.

Başkana Kupa Hediye Ettiler

 

Bolu Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Oryantiring Şampiyonası üçüncü günü Kupa Ödül Töreninde, K 18 B Kategorisinde Türkiye Birincisi olan Bolu Takımı ADIM Gençlik Spor Klübü (GSK) sporcuları Kuplarını Bolu Belediye Başkanı  Alaaddin Yılmaz’a takdim ettiler.

42 kategoride 2160 sporcu, dokuz ülke federasyon temsilcisi, Türkiye’nin birçok ilindeki kulübünden gelen sporcular Bolu’da Türkiye Oryantiring Şampiyonası’nı gerçekleştirdiler. Türkiye Oryantiring Şampiyonası’nın üçüncü günü ise Bolu Kent Meydanında yapıldı. Yarışmaların ardından yapılan Madalya ve Kupa Ödül Töreni büyük bir coşku içinde gerçekleşti.

Kent Meydanı’nda ki Türkiye Oryantiring Şampiyonası Kupa Ödül Törenine Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Jandarma Alay Komutanı Nadir Çelik, Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz, Türkiye Oryantiring Federasyonu Asbaşkanı Doç. Dr.Fatih Bektaş,  Bolu Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem, Kredi Yurtlar Kurumu Bolu Bölge Müdürü Şerafettin Çilkara,STK başkan ve temsilcileri,  daire amirleri, okul müdürleri, sporcular ve halk katıldı.

Türkiye Oryantiring Şampiyonası Madalya ve Kupa Ödül Töreninde Türkiye Birincisi olan Bolu Takımı ADIM GSK sporcuları Kuplarını Bolu Belediye Başkanını Alaaddin Yılmaz’a hediye ederken kendilerine büyük desteklerinden dolayı da teşekkürlerini ilettiler.

Bolu Takımı ADIM GSK takım kaptanı Livanur Korucu, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a Kupayı takdim töreninde ki konuşmasında; “Bolu Takımı ADIM GSK sporcuları ekibi olarak kendilerinin bize olan katkılarından dolayı Sayın Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başkanımıza kupamızı takdim ediyoruz.” diye belirtti.

Bu gururu yaşattıkları için Bolu Takımı sporcularına teşekkür eden Başkan Yılmaz; “ Bu kupa sizlere layık. Biz her zaman sizlerin emrinizdeyiz.”diyerek kupayı tekrar Bolu Takımı ADIM GSK sporcularına verdi ve başarılarının devamını diledi.

Haber: Fatma Marmara

 


Bu haber 877 defa okunmuştur.

Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SPOR HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Namaz Vakitleri